Květináče pro uložení a přesazování Vašich kytiček.Pro všechny,kteří chtějí mít krásné rostliny bez starostí.Květináče,jejichž desing již sám o sobě zdobí byt,dům,zahradu nebo terasu.Květináče svou propracovanou technologii nabízí tolik předností,že daleko předstihují ostatní květináče.Květináče výraběny v mnoha barevných variantách s kvalitním lakováním a efektním leskem.

Pro květináře a obchody s dárkovým zbožím,pro všechny kterým se líbí příroda kolem sebe.

 

KERAMICKÉ KVĚTINÁČE

 

   DUBOVÉ KVĚTINÁČE

 PLASTOVÉ KVĚTINÁČE

      

FLOWER LOVER                                    

OBALY Z BŘÍZY 

    SKLENĚNÉ KVĚTINÁČE  

 

     NAURAL FLOWERPOTS

   TECHNO RATAN

 

 

 

 Květináče patří mezi velmi úspěšné modely od naší firmy . Barevné řešení květináčů působí v domácnosti velmi svěžím dojmem, oživí jinak stereotypní interiér. Využijete je jednak pro kaktusy a stále zelené květiny, ale můžete je dle barev i vhodně nakombinovat s příslušnými barvami kvetoucích rostlin. Květináč si můžete vybrat v různých barevných variantách - v růžové, žluté, zelené, modré a oranžové a jiné. Velikostně je k dispozici v mnoha průměrech a tvarech.  

Tyto květináče s miskou jsou cenově únosné, praktické a dostanou se ve všech velikostech a mnoha barvách. Nekupujte však nejlevnější zboží, protože u těchto květináčů se glazura brzy naruší. Dodejte si odvahu ke koupi neobvyklých tvarů nádob.

 ESHOP klikem zde

 

 

 

 

 

Anketa

Líbí se Vám naše květníky

ANO (227)
81%

NE (52)
19%

Celkový počet hlasů: 279