Rozvoz – ambulantní prodej./Velkoobchod/

Kompletní nabídku květináčů a doplňků distribuujeme po téměř celé České republice a slovensku, pomocí firemních rozvozů  – ambulantního prodeje z auta. Pravidelně jedenkrát v měsíci a někdy i častěji dle potřeby, jsou naše rozvozy v obchodě na dané trase                       

 Firemní rozvozy květináčů ,floristických doplňků a hlavně zahradnických potřeb mají za úkol zajistit pravidelný kontakt mezi vzdáleným zákazníkem a firmou, především z ČR a SK. Naší snahou je udržet maximální komfort a standard při prodeji z rozvozového auta. Rozvozové auta jsou plně přizpůsobeny pro tento účel. Jedná se o nákladní auta  prostornými skříněmi, vybavené regály a také se  stropním prosklením, takže je vidět na zboží „nezkresleně“ díky dennímu světlu. Velkou výhodou našich rozvozů je pravidelnost a spolehlivost po celý rok a také velikost nabízeného sortimentu na autě.      

 

 

 

Máte zájem o spolupráci?

Zaujala Vás naše nabídka, způsob jakým pracujeme a chtěli by jste s námi spolupracovat ? není to nic složitějšího, než nás kontaktovat  na výše uvedených telefonních číslech, nebo e-mailem.

Zjistíme, co pro Vás můžeme udělat a domluvíme se.
 

Kontakt

                    Zdeněk Petráš-Fa ACORD

                          Formanská 91

                          737 01 Český Těšín

                          Tel: +420 603 159 414 nebo  +420 605 259 111 

                          email: petraszd@seznam.cz

                                  www.kvetinace.eu              

                   IČO:61931179

                  DIČ:CZ7306175129