Květinářství bylo otevřeno v květnu 1998.Majitelkou firmy je absolventka SZaŠ v Ostravě Mariánských horách.Po té absolvovala holandskou floristickou školou ukončenou floristickým certifikátem.V květinářství pracují vyškolené floristky,které absolvují floristické semináře a školení po celé evropě.Květinářství se zabýva vazbou svatební,pietní,netradiční.Provádíme také výzdobu svatebních sálů a kompletní servis stolování k různým příležitostemDalší silnou stránkou květinářství je výzdoba komerčních interiéru jako jsou banky,pojišťovny,obřadní síně, autosalony aj.

 • Od prvopočátku bylo naší snahou zajistit co možná nejširší spektrum květinových služeb s mimořádným důrazem na kvalitu.
 •  

 

 • Odměnou, mimo té finanční, je potom pro nás jeho spokojenost a věrnost firmě. Tak jako začíná být nyní běžné " mít svého " řemeslníka, kadeřnika, právníka, lékaře, i my chceme být pro naše zákazníky " jejich " květináři.

  Otevírací doba: 

  Pondělí-Čtvrtek     8 - 17 hod
  Pátek                     8 - 17 hod
  Sobota                   8 - 12 hod 

    Mimo pracovní dobu lze květiny a dárky zajistit na Tel.:+420 736 178 031 begin_of_the_skype_highlighting              +420 736 178 031      end_of_the_skype_highlighting 

 •          Hlavním naším cílem je spokojenost zákazníka.Pro dodržení nejvyšší kvality květin od pěstitele až ke spotřebiteli je zajištěn specializovaný převoz květin ve vozech z chladícími boxy, až po uskladnění na prodejně v chladicím zařízení,což  zajišťuje čerstvost květin.

Naší firemní filozofií je individuální přístup k zákazníkům, respektování jeho představ, přání a v neposlední řadě i finančních možností.

 

 

 

 

Květinářství

Záznamy: 1 - 8 ze 8